K.Čilinskas prašo įvertinti naujas statybas Seimo kieme

Kęstutis Čilinskas kreipėsi į Audito komitetą, prašydamas įvertinti, ar Seimo vadovybė nešvaisto valstybės lėšų.

Parlamentarui užkliuvo naujos statybos Seime kieme, kur statoma stiklinė galerija, sujungsianti trečius Seimo rūmus su antrais. Pranešama, kad statyba kainuos apie 1,5 mln. litų.

K.Čilinskas sako, kad tokios statybos abejotinos tiek teisės, tiek etikos požiūriu.

Pasak jo, tokiomis statybomis Seimas švaisto mokesčių mokėtojų pinigus: „Visai neseniai buvo atsisakyta vienos Seimo posėdžių salės ir statoma nauja, nes senojoje nesimato dangaus. Dabar nebepatinka, kad virš kiemo yra per daug atviras dangus ir statoma speciali galerija dangui uždengti“, – teigia K.Čilinskas.

Jis piktinasi, kad užuot Seimo pastatus pritaikius neįgaliesiems, yra tenkinamos nedidelės Seimo darbuotojų grupelės noras patogiai patekti iš vienų rūmų į kitus.

Seimo Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Eglė Trembo BNS teigė, kad ši galerija kaip tik suteiks galimybę neįgaliesiems be kliūčių aplankyti visus parlamento rūmus.

Antrieji rūmai po rekonstrukcijos jau yra pritaikyti neįgaliesiems, tačiau iš jų patekti į trečiuosius rūmus buvo galima tik per lauką, apvažiuojant visą Seimo pastatą.

 

Šaltinis: BNS


Įrašas paskelbtas temoje Darbas Seime. Išsisaugokite pastovią nuorodą.